banner19

Doğan’dan Vali Karahan’a Ziyaret

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

Doğan’dan Vali Karahan’a Ziyaret
banner20
banner10

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Vali Hasan Karahan’ı makamında ziyaret etti.

MERKEZEFENDİ BASIN BÜROSU

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, nezaket ziyareti kapsamında Denizli Valisi Hasan Karahan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Karahan, Başkan Doğan’a teşekkür etti. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Vali Hasan Karahan’a ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Vali Karahan ve Başkan Doğan bir süre istişarede de bulundu.

İŞADAMLARINDAN ZİYARETLER SÜRÜYOR

Başkan Doğan, iş dünyasından ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı, Denizli Belediyesi’nin eski Başkanı Ali Aygören, Denizlispor eski Başkanı ve işadamı Selami Urhan ve Makina Sanayici İş Adamları Derneği(MAKSİAD) Başkanı Mehmet Sarı ile yönetimi ziyaret ederek başarı temennisinde bulundu. Doğan, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN DOĞAN’A DENİZLİSPOR’DAN İMZALI FORMA

Başkan  Doğan’a, tebrik ziyaretleri de devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Doğan, Abalı Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Başkan Yardımcıları Taner Atilla, Nevzat Yakı ve Kaan Şanlıkan ile Futbol Şubesinden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat, Alt Yapıdan Sorumlu Asbaşkan Uğur Coşkun ve AR-GE’den Sorumlu Asbaşkan Mahmut Akarsu’yu makamında kabul etti. Denizlispor yönetimi, iç saha maçlarında takımı yalnız bırakmadığı ve desteğini hiçbir zaman esirgemediği için Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a teşekkür etti.

Abalı Denizlispor yönetim kurulu üyeleri Başkan Doğan’ı tebrik ederek isminin yazılı olduğu imzalı formayı hediye ettiler. Doğan, Denizlispor yönetimini 16 Nisan Salı günü saat 18.30’da PAÜ Spor Yerleşkesi’nde oynanacak olan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket-Boluspor maçına davet etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 21:37

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14