banner317
banner19

Sancar, 'Yalancısınız iftiracısınız gıybetçisiniz'

“Yalancısınız iftiracısınız gıybetçisiniz”

Sancar, 'Yalancısınız iftiracısınız gıybetçisiniz'
banner20
banner243

CHP Denizli İl Başkanı Teoman Sancar Gaziantep’te çekilen ve sosyal medyada paylaşılan  Savcı Sayan ve Ak Parti Milletvekili Şamil Tayyar’ın sosyal medyada ki fotoğrafları ile ilgili yaptıkları yorumlara sert tepki gösterek ”yalancısınız iftiracısınız gıybetçisiniz” dedi.

Kahramanmaraş’ta yapılan il başkanları toplantısı sonarsında Gaziantep’te  br yemekte çekilen fotoğraflar ile ilgili  Savcı Sayan ve Şamil Tayyar’ın paylaşım ve yorumlarını; “ Cumhuriyet Halk Partisine ağızlarının suyu akarak saldıran öncelikle Savcı Sayan ve Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ı esefle kınıyorum”dedi. Parti binasında basın toplantısı düzenleyen  Sancar; “İl Başkanları Toplantısına katılmak için 23 Eylül Cuma günü saat 15:10 da İzmir havaalanından Gaziantep havaalanına hareket ettik, orada bizi Kahramanmaraş İl Örgütümüz karşılayarak Kahramanmaraş’a götürdüler.24 Eylül Cumartesi günü Sayın Genel Başkanımızın katılımı ile saat 10:30 da başlayan İl Başkanları toplantımız saat 18:30 da sona erdi ve Sayın Genel Başkanımız gece 21:30 uçağı ile ayrıldılar. Bizler İzmir’e 25 Eylül Pazar günü saat 23:10 uçağı ile döneceğimiz için Pazar günü Gaziantep’e geldik ve çok değerli Gaziantep İl Başkanımız Sayın Hayri Sucu bizi yöneticileri ile karşıladılar. Gaziantep’in misafirperver tüm halkı gibi İl Başkanımız da sağ olsunlar bizleri karşıladılar” bilgisini verdi.  

 

HANGİ YÜZLE BİZİ İTHAM EDİYORSUNUZ

Yapılan yorum ve paylaşımların  yalan ve iftira olduğunu da dile getiren Teoman Sancar; “Antepli dostlarımızla yediğimiz yemek vesilesi ile haksızca ve acımasızca eleştiren fakat gerçekle hiçbir alakası olmadığı halde kafalarında uydurdukları bir görevlendirme senaryosu ile Cumhuriyet Halk Partisine ağızlarının suyu akarak saldıran öncelikle Savcı Sayan ve Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ı esefle kınıyorum. Aslında ancak bu kadar yalan ve iftira dolu söylemleriyle taraf olabilen haksızca eleştirebilen bu kişiler, sadece Cumhuriyet Halk Partisine değil aslında Gaziantep’imizin sıcak yürekli misafirperver insanına saygısızlık yapmışlardır. Olayın aslını anlamadan, taraflarına sormadan ve nerede misafir olduğumuzu bilmeden siz hangi hakla bizleri itham ediyorsunuz! Sizin yaptığınız özel hayata müdahaledir, yalandır, iftiradır. Dinimizde de yer aldığı gibi iftira ve gıybet haramdır. Uydurduğunuz Fırat Kalkanı İnceleme Heyeti olduğumuz yalanını ispatlamakla mükellefsiniz. Ayrıca Şehitlerimizin geldiği gün Pazartesi günü yani 26 Eylül’dür, Bizler Denizliye döndükten bir gün sonradır. Bu kadar yalan bu kadar iftirayla nasıl televizyonlarda program yapabiliyorsunuz anlamak mümkün değil. İnsan bir de bizlere sorar işin doğrusunu yanlışını, Hadi Savcı Sayan’ın bizlere soru sormaya yüzü yok bari sen sor Şamil Tayyar” açıklamasında bulundu.  Teoman Sancar  Savcı Sayan ve Şamil Tayyar’ı  Gaziantep halkından özür dilemeye de çağırdı.

DEMİRCİ ŞAKA YAPMIŞ

Merkezefendi İlçe Başkanı  Sedat Demirci ile  ilgili 7 Ağustosta  Çınar Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılım ile ilgili sosyal medyada yer alan paylaşımlarla ilgili açıklamada bulunan Teoman Sancar; “ Merkezefendi İlçe başkanımız Sedat Demirci ile görüştük. Bizim herhangi bir kişisel sorunumuz yoktur. Arkadaşımız sadece şakavari sohbette bulunmuştur. Ve sorun ortadan kalkmıştır” dedi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2016, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14