banner346
banner19

BAŞKAN GÜVEN'DEN TEŞEKKÜR

PAMUKKALE HABER

BAŞKAN GÜVEN'DEN TEŞEKKÜR
banner20
banner243

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, 24 Haziran Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde göstermiş oldukları gayretten dolayı Çivril halkına teşekkür etti.

Cumhuriyet Meydanında konuşma yapan Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven,"Çıkmış olduğumuz 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda tarihi bir adım olan 24 Haziran Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bizleri ve kutlu davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayan Çivrilli hemşerilerime  şükranlarımı sunuyorum.

 Bir kez daha şahit olduk ki, terör örgütleriyle işbirliği yapanlara, darbe heveslilerine, dış mihraklara, bu ülkeyi bataklığa götürmek için çalışanlara , bu ülkenin geleceği için hiçbir proje üretemeyenlere, Çivrilli hemşerilerim gereken cevabı vererek, kutlu davamızın lideri, mazlumların ve fakirlerin hamisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a coşkulu bir şekilde sahip çıkmıştır. Bizlerde bu davanın neferi olarak hem ülkemiz hem de Çivril’imiz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, dinlenmeden, yorulmak nedir bilmeden çalışacağımıza söz veriyoruz. Rabbim bu kutlu yolda bizleri muvaffak eylesin." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER