banner346
banner19

Bilal Sonses Çivril'de Klip Çekti

Çivril Belediyesi tarafından ilçeyi yerli ve yabancı turistlerin uğrak merkezi konumuna getirmek için hazırlanan Turizm Master Planı sonuçlarını vermeye başladı. Bu kapsamda Türk pop müziğinin genç yeteneklerinden sanatçı ve besteci Bilal Sonses klip çekti.

Bilal Sonses Çivril'de Klip Çekti
banner20
banner243

Geçtiğimiz günlerde doğal güzelliklerin olduğu  tarihi ve  kültürel zenginlere sahip Denizli'nin Çivril ilçesine gelen Bilal Sonses, Rozz Kalliope ile birlikte "Geç Değil" adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Youtube kanalından yayınlanan klip, büyük beğeni topladı.

Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "İlçemizin değerlerini ortaya koymak, tüm dünyaya tanıtmak için ekibimizle birlikte Çivril Turizm Master Planı hazırlamaya başlamıştık. Verdiğimiz emeklerin karşılığını görmeye başladık. Bu bağlamda ülkemizin yetiştirdiği genç sanatçı Bilal Sonses kardeşimiz tarihi ve doğanın bütün güzelliklerine sahip  ilçemize gelerek, Işıklı Gölü'müzde klip çekti.Bizler büyük mutluluk duyduk. Değerli sanatçımızı bu başarılı çalışmasından dolayı tebrik ediyorum.  Bu bölgeye tüm sanatçılarımızı klip çekmeleri için davet ediyoruz." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 10:41

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER