banner304
banner19

Bu kare Çivril’de çekildi

Denizli'nin Çivril İlçesi’nde bir marketin çöplüğünde gıda malzemesi aradığı tahmin edilen yaşlı kadın yürekleri burktu.

Bu kare Çivril’de çekildi
banner20
banner243

Çivril’de zincir market şubelerinden birinin çöp bidonunda gıda atığı arayan kadını görenler üzüntüden ne yapacaklarını bilemedi.

Öğle saatlerinde yaşanan olayda iddiaya göre marketin çöp toplama alanına gelen yaşlı bir kadın çöp konteynerinden patates ve soğan ile gıda malzemesi aradı. Marketten çıkanlar şaşkınlıklarını üzerinden atıp yaşlı kadına yardım talebinde bulunsa da yaşlı kadın hızlı adımlarla çöp konteynerinden uzaklaştı. Üzücü olay sonrası kadının evini bulmaya çalışan bazı vatandaşlar “Çivril gibi bir yerde çöplükten gıda aramak çok üzücü. Çöpten gıda arayan varsa salgın dolayısıyla dağıtılan paraları nereye gitti” diyerek üzüntü ve şaşkınlıklarını dile getirdi.

Covid – 19 salgını dolayısıyla ihtiyacı olanlara destekleme yapıldığı bir dönemde Çivril’de yaşanan üzücü olay, salgın dolayısıyla verilen destekleme paralarının gerçek ihtiyaç sahiplerine ne kadar ulaştığı konusunda akıllarda soru işareti oluşturdu. 

Kaynak: yesilcivrilgazetesi.com

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 12:09

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem Yıldırım
Ekrem Yıldırım - 3 hafta Önce

Böyle istemekten utanan vatandaşları bulmak gerek. Ar damarı çatlamış bedavalılığa alışmış. Belediyenin önünden gitmeyenler maaş bağlamak çözüm değil.
Bunun gibi saklı ihtiyaç sahiplerine ulaşmak gerek.

Özlem Yörük
Özlem Yörük - 3 hafta Önce

Sosyal yardımlaşmadaki bayan üç katlı evi kapisinda kamyonu üç tane arabası olanları fakir gösterip yardım cikariyo olacağı bu

SIRADAKİ HABER

banner15

banner14