banner304
banner19

BU YOL KORKU SAÇIYOR

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

BU YOL KORKU SAÇIYOR
banner20
banner243

Uşak Denizli karayolunda çiftçilerin açtıkları geçitler kazaya davetiye çıkarıyor. Yol üzerinde sadece Denizli sınırları içerisinde 25 kontrolsüz açılan yolun olduğu iddia edildi.  

Uşak-Denizli karayolunda 160 kilometrelik bölünmüş karayolunda rastgele açılan ve hiçbir uyarı işaretinin olmadığı geçitler sürücüler için tehlike saçıyor. Yolun özellikle Çivril Denizli arasında en az 25 kontrolsüz geçidin olduğu belirtiliyor.

Uşak Denizli karayolunun Çivril Denizli bölümünde çiftçilerin tarlalarına ulaşımı kolaylaştırmak için açtığı geçitler, trafik ve can güvenliğini tehlikeye sokuyor. Hiçbir uyarı işaret ve levhasının olmadığı geçitlerden karşı yola geçen traktör ve iş makineleri trafiğin zaman zaman aksamasına neden olurken sürücüler içinde tehlike oluşturuyor. Karayolları tarafından sürekli kapatılan geçitler özellikle yaz aylarında tarlalarına ulaşımı kolaylaştırmak ve kısaltmak isteyen çiftçiler tarafından yeniden açılıyor. Anayolda seyreden birçok sürücünün uyarı işaret ve levhası olmadığı için dikkat etmediği geçitlerden yola çıkan traktör ve iş makineleri kazalara neden olurken sürücüler yetkililerin soruna kalıcı çözüm bulmasını istiyor

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nerde.
Nerde. - 1 yıl Önce

Kalıcı çözüm.....devlet buraları açanları bulup...bulur...kamu düzenini bozmaktan güzel bir ceza amma para amma hapis şöyle okkalı bir ceza verir. Bir daha olmaz.

Murat alabas
Murat alabas - 1 yıl Önce

Bizim eskiden buralarda gecisler vardi ne yapsin millet 10 km dolansinlarmi

SIRADAKİ HABER

banner15

banner14