banner346
banner19

Ekmeğin içinden bu da çıktı

Denizli'nin Çivril İlçesi’nde bir vatandaşın marketten aldığı ekmeğin içinden plastik bir parça çıktı.

Ekmeğin içinden bu da çıktı
banner20
banner243

Çivril İlçesi'nde Tezgin Doğru’nun akşam marketten aldığı ekmeğin için plastik parça çıktı. Sofrada yemek başında parçayı fark eden Doğru “İnsan sağlığı bu kadar ucuz olmamalı” diyerek tepki gösterdi.

Akşam saatlerinde meydana gelen olayda Tezgin Doğru’nun evine giderken aldığı ekmeğin içinden sert bir plastik malzeme çıktı. Eşinin ekmeği sofraya koyduğunu ve tam yerken içindeki maddeyi fark eden Doğru, tepkisini ““Çivril’de, ekmek aldık. Akşam yemek yiyeceğimiz zaman hanım ekmeği sofraya getirdiği ekmeklerden bir parça alıp ağzıma götürürken bir şey fark ettim.  Bakınca yabancı cisim olduğunu anladım. Yemek yemeden sofradan kalktım. Zaten doydum ve fotoğraf çekerek paylaştım. Olay bu. Daha ne anlatayım. Hamur kesilen plastik bir şey var. Onun parçası da olabilir veya plastik kürek ağzından kırılan parçada olabilir. Sadece bu değil değişik zamanlarda başka fırından da, aldığımız ekmeklerden çuval ağız ipi veya fare pisliği, odun parçası gibi şeylerde çıktı. Çıkan parça ne bilmiyorum ekmeğin içinden çıkarmadım ama sivri uçlu bir plastik parçası” dedi.

DENETİMLER YETERSİZ Mİ?

Çivril’de daha önce başka fırın ve marketlerde satılan ekmeklerde fare pisliği ve bazı yabancı maddelerin çıktığını ifade eden bazı vatandaşlar denetimlerin sıklaştırılmasını belirterek “Çivril’de son zamanlarda bu tür sorunlarla sık karşılaşmaya başladık. Denetim ve kontrollerin arttırılması gerek. En temel besin maddesinde bu tür ihöal kabul edilemez” diyerek tepki gösterdiler.

Kaynak: Yeşil Çivril Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 23:00

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER