banner346
banner19

Okullar Güzelleşiyor

Okullar Güzelleşiyor

Okullar Güzelleşiyor
banner20
banner243

Denizli Çivril Belediyesi, yaz tatilini fırsata dönüştürerek okulların tadilat ve bahçe düzenleme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Kağan Kandemir Ortaokulu,Nevişet Kameroğlu Ortaokulu,Kadir Kameroğlu İlk okulu, Ticaret Meslek Lisesi,Kız Meslek  Lisesi ve Cumhuriyet İlk okul’unun ihtiyaç duyduğu çalışmalar yapılarak, okullar yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.

Çivril Belediyesi’nin eğitime destek hizmetleri kapsamında yürütülen en yoğun çalışmalardan biri olan bahçe düzenlemesi ve bina tadilatı ile bina ve sınıf boyamaları yaz aylarında da devam ediyor. Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’in talimatlarıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında ilçe merkezinde bulunan altı okul da çalışmalar aralıksız devam ediyor. Belediye Fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bahçe düzenlemeleri tadilat ve boya işler yapılan okullar yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitim yuvalarına verdikleri destekleri arttırarak devam ettireceklerini söyleyen Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, çalışmaların öğrencilere, okul yönetimlerine ve velilere hayırlı olmasını diledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2016, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14