banner346
banner19

DENİB AKADEMİ ARGE PROJELERİ PLANLAMA VE YÖNETİMİ EĞİTİMİ

DENİB AKADEMİ ARGE PROJELERİ PLANLAMA VE YÖNETİMİ EĞİTİMİ

DENİB AKADEMİ ARGE PROJELERİ PLANLAMA VE YÖNETİMİ EĞİTİMİ
banner20
banner243

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 26-27 Haziran 2018 Salı Çarşamba günleri “Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

Eğitimde katılımcılara Nova Akademi’den Bülent Yeni tarafından araştırma ve geliştirme, arge ve ürge kavramları, proje yönetimi, eş zamanlı mühendislik, yeni ürün tasarlama aşamalarında yapılması gerekenler, uygulanması gereken teknikler, kritik yol metodu, CPM, değer analizi, kalite fonksiyonları dağılımı, QFD, dizayn hata türü, etki analizleri hakkında bilgilendirme yapıldı ve eğitim konuları yapılan uygulamalar ve grup çalışmaları ile pekiştirildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim firmaların proje yöneticisi, mühendisleri, arge müdürleri, arge uzmanları, teknik müdürleri, kalite ve ürge sorumlularının katılımıyla başarılı ve keyifli olarak tamamlandı.

DENİB AKADEMİ programlarına, 10 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan “Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile devam edecek

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER