banner317
banner19

DENİB Akademi,  Sanayi 4.0 Eğitimi

denizli haber, pamukkalehaber.com, DENİB Akademi,  Sanayi 4.0 Eğitimi

DENİB Akademi,  Sanayi 4.0 Eğitimi
banner20
banner243

DENİB Akademi, eğitim programları yanı sıra seminer programları ile de hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 22 Mart 2016 Salı günü saat 10.00’ da “Sanayi 4.0 Küresel Dinamikler ve Yeni Trendler “ konulu program düzenlendi.

Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen söyleyişi programının açılış konuşmasını DENİB Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Uzunoğlu yaptı.Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin çok değerli Öğretim Görevlisi konusunda uzman Sayın  Ufuk Batum’un sunumuyla gerçekleştirilen programa, çok sayıda firma temsilcileri katıldı.

18.Yüzyılın sonlarında başlayan 1.Endüstri Devrimi ile 2. ve 3. Endüstri Devrimi’nden bu yana devam eden Sanayi’nin Devrim Hikayesi, Endüstride gerçekleşen değişimler ile endüstrinin kapısında olan Sanayi 4.0 ve Sanayi 4.0’ın genel kültürü, Tetikleyen Nedenler, Ana Fikri gibi konuların yanında Dünya Ekonomileri, Teknolojileri ve Sektörlerin geleceğin, Değişimin hızı göz önüne alındığında dünya pazarları hangi yöne çevriliyor, Yeni alanları keşfetmek, İnovasyonu yakalamak, Hızlı Mobil bir Dünya, Rekaberlik, Pazar Odaklı İçgirişimcilik, Değişimin Gücü, Sürekli Gelişim, Karar Süreçlerinde Akıl gibi konularda katılımcılara bilgi verildi.

DENİB AKADEMİ eğitimleri, 1 Nisan 2016Cuma günü “Hedef Pazar Belirleme ve Analiz Teknikleri” eğitim programı ile devam edecek.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14