banner317
banner19

DENİB'DEN DEV EĞİTİM

denizli haber, pamukkalehaber.com, DENİB’DEN DEV EĞİTİM

DENİB'DEN DEV EĞİTİM
banner20
banner243

DENİB Akademi “Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Eğitim Programı tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10-11 ve 17-18-19 Mart 2016 tarihlerinde “Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Projesi” kapsamındaki eğitim programları gerçekleştirdi.

T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın 2015 Yılı Teknik Destek kapsamında desteklenen projeetkinliğinde  toplamda 20 firmanın katıldığı  5 gün süren eğitimde İnovasyon ve Kurumiçi Girişimcilik konuları etraflıca ele alınırken aynı zamanda metodolojiler katılımcılar tarafından uygulamalı yapıldı. Eğitim süresince,  Fikir Bulma, Yalın İş Modeli, Minimum Geçerli Ürün, Müşteri doğrulama teknikleri kullanıldı. Son gün ise yatırımcı sunumları yapılarak en başarılı proje seçildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen 5 günlük eğitim Kovan- Ortak İnovasyon Platformu’ndan Mehmet Emre ÖZBEK ve Yavuz ÇİNGİTAŞ tarafından verilirken,eğitimin son günündeki programa DENİB Başkan Vekili İbrahim UZUNOĞLU ve DENİB Yönetim Kurulu Üyesi İsa DAL’ da katıldılar. Programın sonunda, katılımcılara sertifikaları  takdim edildi. 

DENİB Akademi eğitimleri, 22 Mart 2016 Salı günü “Sanayi 4.0” ve “21. Yüzyılda Kariyer Söyleşi Programı” ile devam edecek.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2016, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14