banner346
banner19

"Sen Sus Görüntün Konuşsun"

DENİB AKADEMİ, “Sen Sus Görüntün Konuşsun Programı”nı 21 Kasım 2019 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği’nde düzenledi.

"Sen Sus Görüntün Konuşsun"
banner20

Firmaların farklı departmanlarında görev yapan temsilcilerin yer aldığı program, LOOK’N’den Nilüfer Bayrak tarafından gerçekleştirildi.

Eğitim programında gösterge bilimi (semiyotik) nedir? kıyafetlerimiz neler anlatır, renkler ve anlamları ile kıyafetimiz bizimle aynı dili konuşuyor mu? konu başlıkları üzerinde duruldu.

Farkınızı Ortaya Koyun

Eğitmen Nilüfer Bayrak programda şunları söyledi:

“Örtünmenin ihtiyaç olduğu 170 bin yıl öncesinden günümüze kıyafetler de insanlık ile birlikte evrildi ve değişti. Artık giyinme tarzımız ve seçtiğimiz kıyafetlerimiz kim olduğumuzu tanımlama, diğerlerinden farkımızı ortaya koyma ve kimliğimizle ilgili mesajlarımızı iletmek için bir yol.

Peki, bu araçla kendimizi en doğru şekilde nasıl ifade edebiliriz, hayat ile ilgili hedeflerimize ulaşmada onu nasıl kullanabiliriz, doğru renkleri, dokuları ve parçaları nasıl neye göre seçmeliyiz?”

“Sen Sus Görüntün Konuşsun” programı yapılan bilgilendirmeler ile birlikte verilen minik tüyoların ardından soru-cevap bölümüyle devam etti.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 28 Kasım 2019 tarihinde düzlenecek olan “Zaman Yönetimi Eğitimi” ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 12:00

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14