banner346
banner19

Bu Damat Çok Şanslı

denizli haber, pamukkalehaber.com, Bu Damat Çok Şanslı

Bu Damat Çok Şanslı
banner20
banner243

Çameli Belediye Başkanlığı Evlendirme Memurluğu tarihinde bir ilki yaşadı. Evlenmek için 29 Şubat’ı seçen Tolga Topçu ve Havva Akhan Çifti bir ömür boyu mutluluğa 29 Şubat pazartesi günü evet dediler.

Çameli Belediyesi evlendirme salonunda nikâhları kıyılan çiftlerden Tolga Topçu ve Havva Akhan çifti, 29 Şubat'ı 4 yıl da bir denk gelen gün olduğu için seçtiklerini söyledi. Nikâh gününün 29 Şubat'a almanın kendisinin fikri olduğunu söyleyen gelin Havva Akhan , "Şubat ayı 4 yılda bir 29 çektiği için bu özel günümüzün daha da özel olmasını istedik. Bu benim tercihimdi" dedi. Tolga TOPÇU ise gazetecilerin 'Hediyeden ve masraflardan kaçmak için mi bugünü tercih ettiniz?' şeklindeki esprili sorusu karşısında gülerek sessiz kaldı.

Tolga ve Havva Topçu çifti nikahımızın akıllarda kalacak bir şekilde yaptık. Biz Evlilik yıl dönümüzü 29 Şubatta Değil 15 Mayıs Düğün tarihimizin de kutlayacağız dedi. Gelin İle Damat Çameli ilçesinde Her Evlenen çiftin âdeti olan Çameli Belediyesi Parkında bulunan Su hayratında su içerek evliliklerini kutlayıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2016, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER