banner346
banner19

Büyük Buluşma Denizli’de Gerçekleştirildi

Denizli’de 3 yaşından beri yapay damar ile yaşayan 21 yaşındaki Ceren Beler’in sosyal medya aracılığıyla Haluk Levent’ten istediği destek, hem Haluk Levent’ten hem de Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı Sema Ramazanoğlu’ndan geldi. Geçtiğimiz günlerde Denizli’de bir araya gelip Ceren’i ziyaret edeceklerini duyuran ikili bugün Denizli’de buluşup Ceren’i ziyaret etti.

Büyük Buluşma Denizli’de Gerçekleştirildi

Denizli Haber - Denizli’de yaşayan 21 yaşındaki Ceren Beler, 3 yaşından beri yapay damar ile yaşadığını ve tedavi için desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek sosyal medya hesabından şimdiye kadar birçok kişiye destek olan Anadolu Halk ve Barış Platformu’nun (AHBAP) Başkanı olan şarkıcı Haluk Levent’ten destek istedi.

“SEVE SEVE YAPARIZ”

Ceren Beler’in bu talebi, Haluk Levent’ten önce Aile Ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı ve eski Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu’nun dikkatini çekti. Ramazanoğlu, sosyal medya hesabından Haluk Levent’e seslenerek, “Ceren’in birlikte ziyaret edelim” teklifinde bulundu. Şarkıcı Haluk Levent ise, Ramazanoğlu’na desteğinden dolayı teşekkür ederek, ‘seve seve’ geleceğini belirtti.

“SÖZLERİNİ TUTTULAR, RAMAZANOĞLU İLGİLENECEK”

Söz verdikleri gibi bir araya gelen ikili Denizli’de buluşup Ceren’in evini ziyaret etti. Sosyal medyadan ziyareti duyuran Haluk Levent, Ceren’in sağlık durumuyla Ramazanoğlu’nun ilgileneceğini bildirdi. Haluk Levent paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“VE DENİZLİ’DEYİZ!

Cumhurbaşkanlığı Sağlık Kurulu üyesi sayın Sema Ramazanoğlu ile birlikte söz verdiğimiz gibi Ceren’i ziyaret ettik. Ceren’in sağlık durumunu artık Ramazanoğlu takip edecek, ilgilenecek. Teşekkür ediyoruz.

Bizler de Ceren’in ailesine 2 yıllık ev bulacağız!”

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 11:01

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER