banner19

Denizli İçin Sarı Alarm

Denizli’de bugün beklenen kuvvetli yağış için Meteoroloji Genel Müdürlüğü “Sarı Uyarı” verdi. Bugün Ege Bölgesi’ni etkisi altına alacak olan kuvvetli yağış birçok ilde etkili olacak.

Denizli İçin Sarı Alarm
banner20
banner243

Denizli Haber - Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Denizli İl AFAD Müdürlüğü’nün de uyarıda bulunduğu Denizli’de gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağı, vatandaşların dikkatli olması ve tedbir almaları ikazında bulundu.

Meteoroloji verilerine göre bugün, Ege Bölgesi'nde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların Aydın, Muğla, Denizli ve Manisa çevreleri ile İzmir'in doğu ilçelerinde kuvvetli (21-50 Kg/m2) olacağı tahmin ediliyor. Meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım tehlikesi, dolu yağışı, hortum oluşma riski ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege Bölgesi’nde aralarında Denizli’nin de yer aldığı bir çok ilde Sarı alarm verdi.

SARI İKAZ!

Hava durumu potansiyel tehlikelidir: Tahmin edilen meteorolojik hadise olağandışı olmamakla birlikte, meteorolojik şartlardan etkilenebilecek faaliyetler konusunda dikkatli olunmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 09:43

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14