banner346
banner19

Denizli’de Genç Kadın Kansere Yenik Düştü

Denizli’de yazılımcı Burcu Galiba, akciğer kanserine yenildi. Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde 6 ay önce kanserin son evresinde teşhis konulan 38 yaşındaki kadın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Galiba, Servergazi Mezarlığında toprağa verildi.

Denizli’de Genç Kadın Kansere Yenik Düştü
banner20
banner243

Denizli Haber - Edinilen bilgiye göre Burcu Galiba’ya 6 ay önce gittiği Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde akciğer kanseri teşhisi konuldu. Kanserin son safhasında olduğu tespit edilen 38 yaşındaki kadın için hemen tedavi planı düzenlendi. Çevresinde çok sevilen, güler yüzlülüğü ile dikkat çeken Galiba, son evresinde olduğu kansere yapılan tüm müdahalelere rağmen yenildi. Genç kadının ölümü, büyük üzüntüye neden oldu. Burcu Galiba, dün Servergazi Mezarlığında toprağa verildi.

ÇALIŞTIĞI ŞİRKETTEN DUYGU DOLU PAYLAŞIM

Burcu Galiba’nın çalıştığı şirket genç kadının ölümünün ardından duygu dolu bir paylaşım yaptı. Şirketten yapılan paylaşımda, “Burcu Galiba bir tanemizdi. Canımızdı. Yıllarca beraber çalıştık. Ayrıldıktan sonra da ayrılmadık. Hep beraber çalışmak için bir bahane bulduk. Canımız arkadaşımızdı. Akciğer kanseri oldu. Çok hızlı ilerledi. Kısa zamanda çok acı çekti. İncecikti, iyice inceldi. Ve gidiverdi aramızdan. Çok güzeldi, iyiydi. Komikti, ölü güldürürdü. Fırlamaydı, başa çıkamazdınız. Huysuzdu bazı konularda. Öğle yemeklerini zehir etmişti bize bir dönem: Orada kıl çıkıyor buranın garsonu burnunu karıştırıyor şurası kedi sevmiyor. Huysuzluğu da çok komikti tabii. Soyadı ağalık beylik bitti diye galip ağa olamadığından Galiba idi. Kendi gibi komikti. Yıllarca toplantılarda “Burcu Galiba, Özlem Yumuşak soyisimlerimiz gerçek” diyerek giriş yaptık. Türkçesi de kendisi gibi güzeldi. Titizdi. Çok canımız yandı. Çok erken öldü. Mukadder abla başta olmak üzere bütün sevenlerine sabır dileriz. Yokluğuna alışamayacağız” denildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 14:11

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER