banner346
banner19

Denizli'de Korkutan İddia 3 Günde 9 Ölüm

Denizli'de korona virüs tablosu ağırlaşmaya devam ediyor. Riskli alan sayısının hızla arttığı Denizli'de, korona nedeniyle ölüm sayıları da artıyor. İddiaya göre Denizli Devlet Hastanesinde 3 günde 9 kişi koronadan hayatını kaybetti. 9 kişinin 65 yaş üstü olduğu gelen iddialar arasında.

Denizli'de Korkutan İddia 3 Günde 9 Ölüm
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli'de korona virüs tablosu ağırlaşıyor. Sağlık Bakanlığının Hayat Eve Sığar uygulamasında yoğunluk gün geçtikçe artıyor. En yüksek risk anlamına gelen kırmızı noktalı alanların arttığı Denizli'de, hasta sayısı buna bağlı olarak da ölüm sayısı da artıyor. Hasta sayısının ne kadar olduğu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken yoğun bakım hastalarının tedavi gördüğü Denizli Devlet Hastanesinde 3 günde 9 kişinin korona nedeniyle hayatını kaybettiği iddia edildi. Resmi bir açıklama yapılmazken meydana gelen 9 ölümde yaşamını yitirenlerin  65 yaş üstü olduğu gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 11:32

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahrettinakpınar
Fahrettinakpınar - 9 ay Önce

Sayıngençler.çarşıya.çıktığımda.gençlerin.yüzde..50.si.maskesiz.aslında.65.yaş.üstü.olanların.sayısı.yüzde.beşi.geçmez.akıllı.olalım.maskemize.takalım.ozaman.huzurlı.günler.gelir.dğğünlere.gitmeyelim

SIRADAKİ HABER