banner346
banner19

Denizli’de Koronavirüs Bir Okula Daha Sıçradı! 12 Öğretmen Karantinada

Denizli’de okullarda yeni dönem öncesi devam eden seminerler nedeniyle bir okula daha korona virüs sıçradı. Baklan’ın Dağal Mahallesinde seminerlere katılan öğretmenlerin birinde korona virüs tespit edildi. Okulda bulunan 12 öğretmen karantina alınırken, öğretmenin ailesi de karantinaya alındı.

Denizli’de Koronavirüs Bir Okula Daha Sıçradı! 12 Öğretmen Karantinada
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli’de Hacı Ahmet Paralı İlkokulu ile Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi'nde yeni eğitim öğretim yılı öncesi devam eden kurslar öncesi 2 öğretmende korona virüs tespit edilmişti. Okullardaki seminerler iptal edilirken, çok sayıda öğretmen de karantina altına alınmıştı. Bu 2 haberin şoku devam ederken, bir üzücü haber de Baklan’dan geldi.

12 ÖĞRETMEN KARANTİNADA

Baklan’a bağlı Dağal Mahallesinde bulunan Dağal İlkokulunda yeni eğitim öğretim dönemi öncesi seminerlere katılan öğretmenlerden birisinde korona virüs tespit edildi. Hemen tedavi altına alınan öğretmenin ardından okulda görev yapan idareci ve öğretmenler dahil 12 kişi karantina altına alındı. Korona çıkan öğretmenin ailesinin de karantina altına alındığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 14:13

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER