banner346
banner19

Denizli'de Koronavirüs Hastaneyi Kapattırdı

Denizli’de korona virüs nedeniyle Servergazi Devlet Hastanesi, normal hasta bakımına kapatıldı. Pandemi hastanesi olarak belirlenen hastanede sadece korona virüs hastaları tedavi görüyor. Hastanenin diğer poliklinik muayenelerinin ise Dokuzkavaklar ve Kıbrısşehitler Semt Polikliniklerinde yapılacağı öğrenildi.

Denizli'de Koronavirüs Hastaneyi Kapattırdı
banner20
banner243

Denizli Haber - Günlük 800 pozitif vakanın tespit edildiği Denizli’de korona virüsle mücadele sürüyor. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi ve Devlet Hastanesinde yoğun bakım ünitelerinin ve covid-19 polikliniklerinin dolduğu Denizli’de pandemi nedeniyle Bereketler Mahallesinde bulunan Servergazi Devlet Hastanesi kapatıldı. Bir süre önce Denizli Devlet Hastanesine bağlı semt polikliniği haline getirilmesi gündemde olan Servergazi Devlet Hastanesi’nde normal hasta bakımının yapılmadığı öğrenildi.

SADECE KORONA TEDAVİSİ YAPILACAK

Yüzden fazla personelin çalıştığı, çok sayıda polikliniğin bulunduğu hastanede bir süredir sadece korona virüs hastaları muayene edilecek. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi ve Devlet Hastanesinde yoğun bakım ünitelerinin ve covid-19 polikliniklerinin dolmasının ardından bu kararın alındığı öğrenildi.

NORMAL TEDAVİLER SEMT POLİKLİKLERİNDE

Sadece korona virüs hastalarının tedavi edildiği Servergazi Devlet Hastanesinde normal hasta bakımı ise Dokuzkavaklar ve Kıbrısşehitler Semt Polikliniklerinde yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2020, 12:37

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER