banner346
banner19

Denizli’de O İlçe Bu Gece Donacak

Denizli Meteoroloji Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Çameli'de özellikle  18 Mart  Pazartesi gecesi  ve 19  Ocak Salı sabahına dikkat çekildi.

Denizli’de O İlçe Bu Gece Donacak
banner20

Denizli Haber - Sıcaklık bu gece itibaren hissedilir derecede azalmış olacak.  Sıcaklık ise  -9 derece kadar birden düşecek, özellikle Salı Sabahı   Çameli İlçesi buz tutacak Yüksek Kesimlerde  soğukluk -15  derece civarına kadar inecek, kuvvetli buzlanma ve don olayı yaşanacaktır.

Araç Sürücülerin Çameli –Acıpayam ve Fethiye ( Tuzla Beli ) ve  Denizli-Çameli Kırkbudak  güzergahında Soğuk ve don etkisiyle yolda buzlanma olduğu araç sürücülerin daha dikkatli gitmeleri gerektiği Araç Sürücülerin ise Don ve buzlanmaya karşı Çameli İlçesine gelecek ve şehir dışına çıkacak araç sürücülerine zincir takmaları ve zincirsiz yola çıkmamaları konusunda uyarı yapıldı.

Vatandaşların ise su sayaçlarını özenle korumaları ve Güneş enerjilerinde donma olayına karşı önlem alınmaları ve sobalı evlerde muslukların donmaması için suyun biraz akıtılması söylendi

Tarım İlçe Müdürlüğü ise zirai faaliyetlerin ve seracılığın devam ettiği bazı bölgelerde zirai don olayına karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini de söyledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 17:33

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER