banner19

Denizli'de ulaşıma zam! İşte güncel fiyatlar

Denizli’de ulaşıma zam geldi.  Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından toplu taşıma tarifelerinde düzenleme yapılmıştır. Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre;  “Yeni ücret tarifeleri 25.01.2020 Cumartesi gününden itibariyle Denizli Kartlar’da geçerli olacaktır” denildi.

Denizli'de ulaşıma zam! İşte güncel fiyatlar
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli Ulaşım Koordinasyon Kurulu tarafından varılan ortak karara göre 2,5 lira olan sivil biniş 3 liraya çıkarıldı. Otobüslerde aylık sivil abonman ise 150 lira olarak belirlendi.

ÖĞRENCİYE 2 YIL SONRA ZAM

25 Ocak 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak olan yeni zamma göre artık öğrenciler de ulaşıma zamlı binecek. En son Eylül 2018’de 1,75’e çıkarılan öğrenci binişleri bundan sonra 2,00 TL olarak uygulanacak. Öğrencilerin aylık abonmanları ise 105 liraya çıkarılacak.

KULLAN ATTA YENİ DÖNEM

Otobüslere binmek için Denizli Kart’ları olmayan ve her biniş için kullan at kartlarını kullanan yolcular ise bundan sonra 2 binişlik kart için 9 lira ödeyecek. 3 binişlik kart 12, 4 binişlik kart 15 ve 5 binişlik kart 18 lira olarak belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 19:19

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin ünlü
Şahin ünlü - 1 ay Önce

Yaşlılardan da ücret alınmalı onlar boşuna gezmeye gidiyorlar

Mustafa
Mustafa - 1 ay Önce

65 yaş ve üzeri yaşlar için ücretsiz ulaşıma limit getirilmeli. Limiti aşamlardan en az öğrenciler kadar ücret alınmalı.

Mehmet
Mehmet - 1 ay Önce

Otobüslere zam yapacaklarına 65 yaş üstü beleş degil 1 lira alsınlar

mehmet kulyu
mehmet kulyu - 1 ay Önce

belediye otobüsleri minibüslerle aynı olmuş vatandaşa seçme hakkı kalmamış bu zam minibüs olmayan semtteki vatandaşa seçme şansı da olmadığı aşikar .yeni güzergahlar yeterince insanları germişti bu zamlar iyice gercek zamlar çok yüksek olmuş ilgililerden ricam biraz daha makul seviyeye çekmenizi rica ederiz.

Ayşe huy
Ayşe huy - 1 ay Önce

Neden yaşlılar uçretsiz milletin hakkını yiyiyor öğrenci badava olmalı paralı olsa yaşlılar binmez bir durakda iniyorlar bidurakta biniyorlar insanlarin haklarini yemesinler lütfen

SIRADAKİ HABER

banner15

banner14