banner317
banner19

Denizli'deki Skandal Sonrası Valilik Harekete Geçti

Denizli’nin Sarayköy ilçesinde korona virüs nedeniyle karantina altına alınan aileye ambulans verilmemesi üzerine Denizli Valiliği harekete geçti. Ambulans ile eve gönderilmeyen kız ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Denizli'deki Skandal Sonrası Valilik Harekete Geçti
banner20
banner243

Denizli Haber - Korona virüs belirtileri gösteren ve ailesi ile birlikte Sarayköy ilçesi Cumhuriyet mahallesinde  karantinada olan Osman Er’in 11 yaşındaki kızı, belirti gösterince yine annesi ile birlikte gittikleri Denizli Devlet Hastanesinden ambulans verilmemesi üzerine eve toplu taşıma aracı ile dönmek zorunda kalmıştı. Eve döndükten sonra test sonuçlarının pozitif olduğu ortaya çıkmıştı. Kızına eşlik eden annede olaydan bir gün sonra koku kaybı gibi korona belirtileri göstermişti.

SAĞLIK EKİPLERİ GELDİ KIZIMI GÖTÜRDÜLER EŞİME TEST YAPTILAR

Bugün görüşme yaptığımız Osman Er,  verdiği röportaj sonrası sağlık ekiplerinin evlerine geldiğini, kızını hastaneye götürüp kontrol ettiklerini ve ilaçla evde tedavi edilmeye başlandığını aktardı. Kızını götürdüğünde pozitif vaka ile aynı evde karantinada olmasına rağmen  belirti göstermediği için test yapılmayan anne ise eve geldikten sonra koku kaybı yaşamaya başladığı için ona da test uygulandığını ifade etti.

VALİLİK SORUŞTURMA BAŞLTTI

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Denizli Devlet Hastanesine ulaşan anne ve 11 yaşındaki kıza ambulans vermeyerek eve toplu taşıma ile gitmek zorunda bıraktıkları tespit edilen personel hakkında Denizli Valiliğinin soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kaynak saraykoy.com.tr

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 17:10

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14