banner346
banner19

Denizlili Hayırsever İşadamı Koronaya Yenildi

Denizli'de korona virüse yakalanan hayırsever işadamı Mustafa Tuncay, tedavi gördüğü Servergazi Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. 76 yaşındaki Tuncay, Buldan'a çok sayıda eser kazandırırken, Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine de oda ve cihaz bağışında bulunduğu öğrenildi. Tuncay, bugün ilçede toprağa verilecek.

Denizlili Hayırsever İşadamı Koronaya Yenildi
banner20
banner243

Denizli Haber - Edinilen bilgiye göre Buldan'a çok sayıda  okul ve pansiyon kazandıran Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine oda ve cihaz bağışların bulunan hayırsever işadamı Mustafa Tuncay, korona virüse yakalandı. İlk olarak Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine kaldırılan 76 yaşındaki Tuncay, 3 gün önce ise Pandemi Hastanesine çevrilen Servergazi Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Durumu ağırlaşan Tuncay, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

YARDIM DENİNCE İLK O AKLA GELİRDİ

İlçenin en zengin kişileri arasında yer alan Tuncay, bugün ilçede korona virüs tedbirleri kapsamında toprağa verilecek. 76 yaşındaki işadamı, ilçede her hayır işinde ön plana çıkan kişiliği ile tanınıyordu. Hayırsever işadamının ölümü ilçede büyük üzüntüye neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 13:12

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER