banner317
banner19

Domuzlar şehre indi

Domuzlar şehre indi

Domuzlar şehre indi
banner20
banner243

Denizli’de dağlık alanda aç kalan yaban domuzları Bağbaşı Mahallesi’nde şehre indi. Güvenlik kameralarına yakalanan domuzlar, yeşil alanlarda bir müddet beslendikten sonra ormanlık alana doğru kaçtılar. Cuma günü akşam saatlerinde Bağbaşı Mahallesi'nde, Denizli-Antalya yolu civarlarında, 6 adet yaban domuzu görüldü. Aç kaldıkları için şehre indikleri tahmin edilen yaban domuzları, cadde üzerindeki çöplerde yiyecek aradıktan sonra, araçların gürültüsünden ve insanlardan korkup geldikleri ağaçlık alana kaçarak gözden kayboldular.

İKİNCİ KEZ İNDİLER

Domuzların Denizli ziyareti dün de sürdü. Bağbaşı Mahallesi Sarayiçi Park’a inen yaban domuzlarını Denizli Beyaz Kalem Akademi’nin kurucu Müdürü Ali Kurt görüntüledi. Yaban domuzlarının kamera ile göz göze geldiği anın da yansıdığı görüntülerin sonunda domuzlar geldikleri yöne doğru kaçıyorlar.

Aynı bölgede oturan başka bir vatandaşın açıklamasına göre domuzlar her gece saat 01.00'dan sonra mahallede gezip çöpleri karıştırıyor. Özellikle gece gölgeler içinde görünmeyecek şekilde gezen domuzların büyük olanları tehlikeli olabilir.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2016, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14