banner346
banner19

Ehliyetine El Konulunca İntihar Etmek İstedi

Denizli’de trafik kontrolünde alkollü olarak yakalanan ve ehliyetine el konulan adam, sağlık kontrolünün ardından serbest bırakıldığı Denizli Devlet Hastanesi’nde B Blok çatısına çıkarak intihar etmek istedi. Polis, uzun süren ikna çalışmalarının ardından zanlıyı intihardan vazgeçirerek çatıdan indirdi.

Ehliyetine El Konulunca İntihar Etmek İstedi
banner20
banner243

Denizli Haber - İlginç olay, Denizli Devlet Hastanesinde meydana geldi. İsmi henüz öğrenilemeyen bir zanlı, trafik kontrolünde alkollü olarak yakalandı. Ehliyetine el konulan zanlı, daha sonra sağlık kontrolü için Denizli Devlet Hastanesine getirildi. Polis ekibi eşliğinde hastaneye getirilen zanlı, Adli Birimdeki işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Polisin ‘gidebilirsin’ dediği zanlı, gitmek yerine B Blok çatısına çıkmayı tercih etti.

HERKES SEFERBER OLDU

Adamın çatıya çıktığını gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine haber verdi. Ekipler, çatıya çıkarak zanlıyı ikna etmeye çalıştı. Bir süre direnen zanlı, daha sonra ikna oldu. Çatıdan indirilen zanlı, bir daha sağlık kontrolünden geçirildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 21:59

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER