banner346
banner19

İki Çocuk Babası Canına Kıydı

Olay, bugün Pamukkale ilçesi  Fatih Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre Denizli'de bir tekstil fabrikasında işçi olarak çalışan Kadri Karabulut, gece vardiyasından döndüğü evinde iple kendini astı. 35 yaşındaki Karabulut'un cansız bedenini 03.00 sıralarında eve gelen eşi Burcu Karabulut buldu. 

İki Çocuk Babası Canına Kıydı
banner20
banner243

Denizli Haber  -  Bütün gün telefonla eşini arayan kadın eve geldiğinde anahtarla kapıyı açmaya çalıştı fakat kapının arkasında anahtar vardı. Kadın kapıyı ısrarla çaldı fakaat yine açan olmayınca alt komşudan yardım istedi. Komşu kapıyı zorlarak açtı o sırada kadın odaya girerek acı manzara ile karşılaştı. Gece 03.00 sıralarında yaşanan olayda kadının çığlıklarını duyan mahalleli yataklarından fırladı. Herkes balkona çıkarak ne olduğunu anlamaya çalışsa da bir süre sonra acı olayı öğrendi.  Olay yerine 112 ekipleri çağırıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri adamın öldüğünü tespit etti. adamın cansız bedeni olay yerinde yapılan incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Kurumu’na gönderildiği öğrenildi.

pandeminden dolayı 4 aydır işsiz olan Karabulut'un 9 yaşında kızı ile 2,5 yaşında oğlu olduğu öğrenilirken, neden intihar ettiği ise bilinmiyor. Karabulut yarın memleketi Eskişehir’de toprağa verileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 18:57

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER