banner346
banner19

İzmir’deki depremde binalar yıkıldı! Denizli’de can ve mal kaybı var mı?

İzmir Seferhisar’da 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir’de yıkılan binaların olduğu bilgisinin ardından akılara Denizli’de can mal kaybının olup olmadığı geldi. Denizli Valisi Ali Fuat Atik sosyal medya adresinden konu ile ilgili bilgi verdi.

Denizli Haber - İzmir Seferihisar merkezli 6.6 şiddetinde deprem meydana geldi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: “Bornova ve Bayraklı'da 5 binanın yıkıldığı bilgisini aldık. Enkaz altında da vatandaşlarımız var. Bakanlıklarımız, İçişleri Bakanlığımız AFAD'ımız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak tüm birimlerimiz İzmir ilimize ve ilçelerimize yönlendirilmiş durumdadır' dedi.

DENİZLİ’DE CAN VE MAL KAYBI VAR MI?

İzmir’deki şiddetli deprem Denizli’de de hissedildi. Büyük bir paniğe neden olan deprem sonrası Denizli Valisi Ali Fuat Atik twitter hesabından açıklama yaptı. Atik, “Merkez üssü Ege Denizi-Seferihisar olan 6.6 büyüklüğünde meydana gelen deprem İlimizde de hissedilmiştir. İlimizde depremle ilgili olarak herhangi bir can ve mal kaybı bulunmamaktadır. Tüm vatandaşlarımıza ve İzmir’e geçmiş olsun. Cenab-ı Allah Ülkemizi afetlerden korusun.”

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 16:46

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14