banner325
banner19

Pamukkale Üniversitesi Yine Bir Çok Değerli Konuğu Ağırlayacak

Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından her yıl düzenlenen “İş Dünyasından Hedef Girişimcilik ve Liderlik” konferansının bu yıl 8.’si gerçekleşiyor.

Pamukkale Üniversitesi Yine Bir Çok Değerli Konuğu Ağırlayacak
banner20
banner243

Denizli Haber - Pamukkale Üniversitesi ve Sadık Grubu işbirliği ile düzenlenen konferansta, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektöründe çok başarılı isimler konuşmacı olarak katılıyor. Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü Başkanı Osman Polat, “İşletme Kulübü olarak bir kez daha geleneğimizi gerçekleştiriyoruz. Üniversitemiz öğrencileri ve Denizli halkını Ege bölgesinin en büyük kariyer organizasyonu ile buluşturuyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden değerli konuşmacılarımız ile çok iddialı   geliyoruz. Amacımız, geleceğin girişimci liderlerine çizecekleri yol haritalarında yardımcı olabilmek adına, bu konuda başarılı isimlerin tecrübelerinden yararlanmalarını sağlamaktır. Her yıl yapmış olduğumuz etkinliklerde kulübümüze her türlü desteği sağlayan Sadık Grubu’na teşekkür ederiz. Bu yıl konferansımıza katılacak olan isimler; Ceo avcısı olarak bilinen Korn Ferry Türkiye Başkanı Şerif Kaynar, Koç Holding/Otokoç Genel Müdür Yardımcısı Sabri Çimen, Gürkan Şef, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi oyuncularından Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu. 10 Aralık Salı günü saat 09:45’de başlayacak olan konferansa, tüm öğrenci arkadaşlarımızı, sivil toplum kuruluş temsilcilerini, Denizli halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü’nün uzun süredir düzenli olarak gerçekleştirdikleri konferansların en büyük destekçisi  Sadık Grubu. Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Mersin, “Pamukkale Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından 8 yıldır düzenlenen “İş Dünyasında Hedef Girişimcilik ve Liderlik” organizasyonunda, üniversite gençlerini iş dünyası ile buluşturuyoruz. İlk günden itibaren heyecanla ve keyifle desteklediğimiz bu organizasyonun geleceğin iş insanlarına faydalı olacağını bilmek en büyük motivasyonumuz. Organizasyonun planlanmasından gerçekleşmesine kadar her aşamasında değerli öğrencilerimizin yanında olmak, onlar açısından olduğu kadar bizim için de bir ayrıcalık. Bugünümüz ve yarınımız olan gençlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 17:31

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14