banner346
banner19

Denizli OSB Futbol Ligi Başlıyor

Denizli OSB Futbol Ligi Başlıyor

Denizli OSB Futbol Ligi Başlıyor
banner20
banner243

Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde (DOSB) bulunan firmaların katılımı ile düzenlenen OSB Futbol Ligi başlıyor.

Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’müzce 15’incisi düzenlenecek olan 2016 yılı OSB Futbol lig maçlarına bu sezon 14 takım mücadele edecek. 22 Temmuz 2016 Cuma günü yapılan kura çekimi ile gruplar ve müsabaka tarihleri belirlendi. Organize Sanayi Bölgesi Müdür vekilimiz Ahmet Taş yapılan kura çekimi sonrası bütün takımlara başarılar dileyerek, "Müsabakaların bu yıl 15'incisini yapmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Maçların her yıl olduğu gibi bu yıl da centilmence ve dostça bir mücadele şeklinde geçmesini temenni ediyorum" dedi.

Bu yıl OSB Ligi’nde Kaynak Havlu, Kocaer Tekstil, Gamateks Tekstil, İŞKUR, Gökhan Tekstil, Meyteks Tekstil, Shamrock Tekstil, Mine Kağıt, Atlas Boya, Akürün Tekstil, Deniz Tekstil, Kaynak Dokuma, Uğurlular Tekstil ve Tan Tekstil takımları mücadele edecek.

Müsabakalar sonunda gruplarını ilk iki sırada bitiren takımlar yarı finalde mücadele edecektir. Yine müsabakalar sonunda gruplarını son sırada bitiren 2 takım bir alt lige düşecek, üçüncü takım ise oynanacak olan playout müsabakası sonucunda belli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2016, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14