banner317
banner19

Denizli OSB, kalite yolculuğunu artan bir ivme ile sürdürmekte

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Tetkikini Başarıyla Tamamladı.

Denizli OSB, kalite yolculuğunu artan bir ivme ile sürdürmekte
banner20
banner243

Denizli Haber - Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Baş Tetkik Görevlisi; Gökhan Karay ve  Tetkik Görevlisi İsmail Ünlü tarafından gerçekleştirilen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Tetkiki başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Denizli OSB, 2002 yılında çıkmış olduğu kalite yolculuğunu artan bir ivme ile sürdürmekte ve 7 – 8 Ekim 2019 tarihlerinde yapılan Tetkik ile TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi'ni devam ettirmeyi başarmıştır. 08 Ekim 2019 Salı günü yapılan Kapanış Toplantısı’nda söz alan Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, “Türk Standartları Enstitüsü ve tetkikçilerimiz bizler için çok değerlidir. Bu sebeple sizleri  ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bölgemiz sanayicilerine en iyi ve güler yüzlü hizmeti verebilmek için üst yönetimimiz ve personelimizle birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıl içerisinde üyelerimizin mesleki faaliyetlerinin güçlendirilmesi için eğitim, organizasyon ve seminerler düzenliyoruz. Hazırladığımız projelerle birlikte Müdürlüğümüzün kurumsal gelişimine büyük önem veriyoruz.” dedi.  

TSE Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay, tetkikle ilgili yaptığı açıklamada; "Bugün gerçekleştirdiğimiz tetkikte Denizli OSB’nin iyi uygulamalarını ve başarılarını gördük. İyi bir yönetici kadrosu, başarılı, güler yüzlü ve dinamik bir personele sahipsiniz. Tetkik neticesinde Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nün TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesinin devam etmesi şeklinde raporumuzu sunacağız. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 12:53

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14