banner346
banner19

Aydem Ve Gediz'e Kurumlar Vergisi Ödülü

denizli haber, pamukkalehaber.com, Aydem Ve Gediz’e Kurumlar Vergisi Ödülü

Aydem Ve Gediz'e Kurumlar Vergisi Ödülü
banner20
banner243

27. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamındaİzmir ve Denizli’de düzenlenen “Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni” ‘ nde Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Kurumlar Vergisi Kategorisinde ödül aldı.

İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı'nca, Gelir ve Kurumlar Vergisi tahakkuk sıralamasında ilk 10’da yer alan mükellefler için düzenlenen“Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni” ‘nde 2014 dönemi Kurumlar Vergisi Kategorisinde, Gediz Elektik Perakende Satış A.Ş. üçüncü sırada yer aldı. Gediz adına Genel Müdür Hakkı Kubilay Şakar, üçüncülük ödülünü almak üzere Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni’ne katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı'nca düzenlenen '2014 Yılı Gelirler ve Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Töreni'ne katıldı.Aydem, 2014 Vergilendirme Dönemi Kurumlar Vergisi İl Rekortmenleri listesinde ilk 100 içinde 6. sırada yer aldı.Aydem, adına Satış Müdürü Hayrettin Üçüncü Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Ödül Töreni’ne katıldı ve Türkiye Aile ve Sosyal Politikalar BakanıSema Ramazanoğlu’ndan teşekkür belgesi aldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2016, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER