banner19

AYSİAD BİR İLKE İMZA ATTI!

AYSİAD bir ilke imza atarak AYSİAD Kadın Komisyonu' nu kurdu. AYSİAD kadın komisyonu AYSİAD yönetim kurulu üyesi Seçil Önal başkanlığında toplandı.

AYSİAD BİR İLKE İMZA ATTI!
banner20
banner178

Kadın Komisyonu AYSİAD başkanı Hüseyin Erikler başkanlığında toplanan yönetim kurulunun aldığı bir kararla kurulurken, Başkan Erikler konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı;

“Kuruluş amacı topluma faydalı sosyal projeler yapmak ve Denizli’de ihtiyaç duyulan eğitim, bilinçlendirme, kadın ve çocuklara destek konularında etkin rol oynamaktır. Yapacağımız faaliyetlerde topluma faydalı projeleri hayata geçirmeyi ortak paydada görüyoruz. Komisyonumuzda bulunan AYSİAD üyelerinin eşleri ve AYSİAD üyesi iş kadınları ile gerekli ve faydalı projeler hazırladık ve bunları gelecek haftadan başlayarak hayata geçireceğiz. AYSİAD Denizli’nin iş adamları derneğidir.  Öz değerlerine bağlı oluşu ve 10 yıldır Denizli’ye yakışır  duruşuyla bünyesinde bulunan bayanların bu şekilde görev almasıyla "Denizli’nin iş adamları derneği" olduğunu bir kez daha hissettirdiğini düşünüyoruz. Bundan sonra AYSİAD sadece iş hayatındaki etkinliklerle değil sosyal projeleriyle de adından bahsettirecek.”

 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 13:26
banner10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14