banner346
banner19

Başkan Zolan: 'Muhteşem bir zafer'

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sonuçlarını değerlendiren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kazananın milli irade ve demokrasi olduğunu vurgulayarak,…

Başkan Zolan: 'Muhteşem bir zafer'
banner20
banner243

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sonuçlarını değerlendirdi. Başkan Osman Zolan, seçim sürecinde gece gündüz demeden, fedakarca görev alan herkese teşekkür etti. Başkan Zolan, “Başta Genel Başkanımız, liderimiz, cumhurbaşkanımız, başkomutanımız, yeni sistemin ilk devlet başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum. Bir kez daha; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda, milletimizin emrinde, gece gündüz demeden hizmet aşkıyla çalışmaya devam edecek olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Denizlimiz, ülkemiz bu hizmet aşkıyla kalkınmaya devam edecek inşallah" dedi. Başkan Zolan, "Ülkenin menfaati dendiğinde, aynı güzellik altında buluşmayı başaran ve bunu her zaman yapan değerli Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye çok teşekkür ediyorum. Gönül vermiş olan ülkücü kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’ye de çok teşekkür ediyorum. Mevzu bahis vatansa diyerek, liderler bir araya geldi. Sonuç zafer oldu" dedi.

Muhteşem bir zafer

Cumhur ittifakının muhteşem bir zaferi yazdığını kaydeden Başkan Osman Zolan, "Bu seçimin kaybedeni yok, kazanan demokrasi oldu, milli irade oldu. Aziz Türk milleti kendisine gece gündüz hizmet edenlere bir kez daha sahip çıktı. Dediler ki, 'Durmak yok, yola devam.’ Ben seçim sonuçlarının Denizlimize, ülkemize hayırlı olmasını Allah'tan niyaz ediyorum" diye konuştu.

Teşekkürün en büyüğü vatandaşlara

Denizli’de seçim çalışmalarında büyük fedakarlık yaparak gece gündüz demeden çalışan başta Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci olmak üzere milletvekili adayları, tüm teşkilat üye ve yönetimine teşekkür eden Başkan Osman Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Teşekkürün en büyüğünü de vatandaşlarımıza ediyorum. İnandılar, oylarını verdiler, iradelerini ortaya koydular ve bu muhteşem zaferin altına imzalarını attılar."

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER