banner346
banner19

Başkan Zolan: 'Sarayköy saray gibi olacak'

Denizli haber/pamukkalehaber.com/Başkan Zolan: "Sarayköy saray gibi olacak"

Başkan Zolan: 'Sarayköy saray gibi olacak'
banner20
banner243

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Sarayköy'de hayata geçirdiği yatırımları inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Sarayköy saray gibi olacak" dedi.

 

30 Mart'ın ardından "Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak" sloganıyla yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy İlçesi'ni ziyaret ederek Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarını inceledi. Sarayköy ziyaretine, Ahmetli Mahallesi ile başlayan Başkan Zolan'a Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş da eşlik etti. Ahmetli Mahallesi'nin ardından Tosunlar, Sığma, Duacılı ve Beylerbeyi Mahallesi'nde vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Zolan, Sarayköy merkezde ise Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. 2000 ton asfaltın döküldüğü Hasköy Caddesi ve 2200 ton asfaltın döküldüğü Babadağ Caddesi'nde hayata geçirilen sıcak asfalt ve kaldırım düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Zolan, asfalt ekiplerine kolaylıklar diledi. Başkan Zolan, Hasköy Caddesi'ndeki çalışmalar sırasında bir süre asfalt serme makinesi de kullandı.

 

"Bu bir başlangıç"

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy'ün her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek, "Sarayköy saray gibi olacak inşallah. Sarayköy ilçemizi her yeriyle çok güzel hale getireceğiz" dedi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Sarayköy İlçe Otogarı inşaatının başladığını hatırlatan Başkan Zolan, "Sarayköy ilçemizde, sıcak asfalt ve kaldırım düzenlemesi, kilit parke taşları ve parklarımızla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Sarayköyümüze hizmet akmaya devam ediyor. Bu bir başlangıç. İnşallah hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Ama bunu birlikte yazacağız inşallah" diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2015, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14