banner346
banner19

Başkan Zolan'dan Taziye Mesajı

Başkan Zolan’dan Taziye Mesajı

Başkan Zolan'dan Taziye Mesajı
banner20

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bingöl’de bölücü terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Acıpayamlı polis memuru Osman Eray Karademir ve silah arkadaşları için taziye mesajı yayımladı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bingöl’de bölücü terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Acıpayamlı polis memuru Osman Eray Karademir ve silah arkadaşları için başsağlığı mesajı yayımladı. Türkiye’nin birlik ve beraberliğinin, dışarıdaki düşmanları ve onların içerideki hain maşaları tarafından bozulmaya çalışıldığını belirten Başkan Zolan “Türkiye, bin yıllık devlet geleneği, vatansever milleti ve kahraman güvenlik güçleriyle bu belaları defetmektedir. Türkiye Cumhuriyeti’nden silah zoruyla ve dayatmayla taviz alabileceğini sanan bedbahtlar, tarih boyunca karşılaştıkları sert tavrı bugün ve yarın da görmeye devam edeceklerdir” ifadelerini kullandı.

Güvenlik güçlerinin hain terör örgütlerine karşı Türkiye’nin dört bir yanında mücadele ettiğini kaydeden Başkan Zolan, “Devletin otoritesine, vatanın bütünlüğüne ve milletimizin bağımsızlığına kast eden bu alçakların hain saldırıları hiçbir zaman amacına ulaşamayacak, Türkiye Cumhuriyeti bu şuur yoksunu bedbahtları mağlup edecektir” dedi.

Türk milletinin, bayrağı için gözünü kırpmadan şehit olan vatan evlatlarını binlerce yıldır olduğu gibi şükranla ve minnetle anacağını ifade eden Başkan Zolan, şunları kaydetti: “Hain saldırıda şehit düşen hemşehrimiz polis memuru Osman Eray Karademir ve mesai arkadaşlarına Allah’tan rahmet; ailelerine, Türk Polis Teşkilatına, Denizlimize ve milletimize başsağılığı diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2016, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14