banner304
banner19

Bez Tekstil'e Büyük Ödül

Bez Tekstil’e Büyük Ödül

Bez Tekstil'e Büyük Ödül
banner20
banner243

Denizli tekstil sektörünün köklü ve başarılı firmalarından Bez Tekstil, kendi alanında almış olduğu başarı ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Dünyaca ünlü pek çok firmanın tercih ettiği Bez Tekstil, Türkiye’de erkek giyiminde farklı bir çizgi yakalamayı başaran ve bu konuda önemli çalışmalara imza atan Lufian tarafından ‘Kumaş Grubunda En İyi Tedarik Performansı Gösteren Firma’ ödülünü aldı.

Erkek giyiminde modanın öncülerinden Lufian, her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve tekstil sektörünün en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Lufian Tekstil Ödülleri’ni Wyndham Grand İstanbul Europe Oteli’nde düzenlediği özel bir törenle sahipleriyle buluşturdu. Denizli’nin marka kumaş üreticisi Bez Tekstil, Lufian’ın ‘Kumaş Grubunda En İyi Tedarik Performansı Gösteren Firma’ ödülüne layık görüldü.

Güliz Kelleci: ’’Bu ödül yüzlerce çalışanımıza hediye olsun’’

Lufian ödülü ile başarılarının taçlandığını belirten Bez Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Güliz Kelleci, “24 yıldır hizmet ve üretim kalitemizden ödün vermeden, müşteri memnuniyetimizi ön plan tutarak tekstil sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Türkiye’de erkek giyimine yön veren Lufian tarafından 2016 yaz sezonun ‘Kumaş Grubunda En İyi Tedarik Performansı Gösteren Firma’ ödülünde yüzlerce çalışanımızın emeği var. Bu ödülü kendilerine hediye ediyorum. Eğer ortada bir başarı varsa bunda ekip çalışmasının büyük etkisi var. Bez Tekstil olarak Denizli ve ülke ekonomimize fayda sağlamak, tekstil sektöründe yeni başarılara imza atmak için elimizden tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Bu anlamlı ödülden dolayı Lufian’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 20:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14