banner346
banner19

Büyükşehir Otobüsleri Akşam 20.00'den Sonra Ücretsiz

Büyükşehir Otobüsleri Akşam 20.00’den Sonra Ücretsiz

Büyükşehir Otobüsleri Akşam 20.00'den Sonra Ücretsiz
banner20

Denizli Büyükşehir Belediyesi, FETÖ’nün gerçekleştirmeyi planladığı darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti tutan vatandaşların Delikliçınar Meydanı’na daha kolay ulaşabilmesi için belediye otobüslerini akşam saat 20.00’den sabah 06.00’ya kadar ücretsiz yaptı. Uygulama meydanlardaki demokrasi nöbeti bitene kadar devam edecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, FETÖ'nün 15 Temmuz’da gerçekleştirmeyi planladığı darbe girişimine karşı meydanlarda demokrasi nöbeti tutan vatandaşların ulaşımı için kolaylık sağlıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, halkın Delikliçınar Meydanı’na daha kolay ulaşabilmesi için belediye otobüslerini meydanlardaki demokrasi nöbeti bitene kadar akşam saat 20.00’den sabah 06.00’ya değin ücretsiz yaptı. Vatan hainlerinin 15 Temmuz’da kalkıştığı darbe girişimine karşı meydanları terk etmeyen Denizlililere teşekkür eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, halkın daha kolay ulaşımı için meydanlardaki demokrasi nöbeti bitene kadar belediye otobüslerini akşam saat 20.00’den sabah 06.00’ya değin ücretsiz yaptıklarını açıkladı.

Delikliçınar Meydanı’na davet

Denizli’nin milli iradeye ve demokrasiye sahip çıktığını, bu uğurda destanlar yazdığını kaydeden Başkan Zolan, “Demokrasi nöbetimiz Delikliçınar Meydanı'nda devam ediyor. Tüm vatandaşlarımızı bu kutlu nöbeti tutmaya davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2016, 22:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14