banner19

Büyükşehir Otobüsleri Bu Saatler Arası Ücretsiz

Büyükşehir Otobüsleri Bu Saatler Arası Ücretsiz

Büyükşehir Otobüsleri Bu Saatler Arası Ücretsiz
banner20
banner243

Denizli Büyükşehir Belediyesi, FETÖ’nün askeri darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti tutan halkın Delikliçınar Meydanı’na daha kolay ulaşabilmesi için belediye otobüslerini bugün ve yarın (çarşamba ve perşembe) akşam saat 20.00’den sonra ücretsiz yaptı. Ayrıca ana arterlerde çalışan belediye otobüslerinin, sabah saatlerine kadar Delikliçınar Meydanı’na ring seferleri uygulaması da sürüyor.

Denizlililer, FETÖ'nün 15 Temmuz’da gerçekleştirmeyi planladığı darbe girişimine karşı Delikliçınar Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların meydana daha kolay ulaşabilmesi için belediye otobüslerini bugün ve yarın (çarşamba ve perşembe) akşam saat 20.00-00.00 saatleri arasında ücretsiz yaptı. Ayrıca ana arterlerde çalışan belediye otobüslerinin, sabah saatlerine kadar Delikliçınar Meydanı’na ring seferleri uygulaması da sürüyor.

 

“DEMOKRASİ NÖBETİ TUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Vatandaşları Delikliçınar Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutmaya çağıran Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, halkın akşam vakti meydanlara daha kolay ulaşmasını sağlamak için 2 gece boyunca böyle bir uygulama yapacaklarını söyledi. Başkan Zolan, “Bu millet, günlerdir milli iradeye ve demokrasiye nasıl sahip çıkılacağını tüm dünyaya gösteriyor. Halkımızla birlikte meydanlarda demokrasi nöbetini tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2016, 19:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14