banner346
banner19

Büyükşehir'den Baklan'a Kültür Merkezi

Büyükşehir’den Baklan’a Kültür Merkezi

Büyükşehir'den Baklan'a Kültür Merkezi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Baklan ilçesinde dev bir yatırıma daha imza atıyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 121 Dev Projesi kapsamında hayata geçirilecek Baklan Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisi projesinde çalışmalar başladı.

Kısa süre içerisinde bitirilmesi planlanan proje; Baklan sosyal yaşamına alternatif kazandırarak, vatandaşlar için büyük kolaylıklar getirecek. 3750 metrekare alan içerisinde 2200 metrekare inşat alanına sahip proje kapsamında 1 kapalı pazar yeri, 1 konferans salonu, 1 kent terası, 2 apart, 1 kafeterya, 1 ofis, 9 iş yeri, 2 atölye sınıfı ve 1 depo inşa edilecek. Baklan Kültür ve Sosyal Tesisisin hayata geçmesinin ardından ilçe halkı, modern kültür ve ticaret merkezinde birçok sosyal imkana sahip olacak.

“ÇEVRE İLÇELERE DE HİTAP EDECEK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli merkezinde olduğu gibi ilçelerde de sosyal ve kültürel yatırımlara imza attıklarını vurgulayarak, “İlçelerde yaşayan vatandaşlarımızın da sosyal hayatına yeni bir alternatif sunarak, yaşadıkları yerlerde daha mutlu olmalarını istiyoruz. 121 Dev Proje kapsamında hizmete açacağımız Kültür Merkezi ve Sosyal Tesisi, Baklanımıza  şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. 19 ilçemizin tamamında vatandaşlarımızın rahat, huzurlu ve refah içinde yaşaması için gece gündüz çalışmaya devam edip inşallah tüm ihtiyaçları gidereceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER