banner346
banner19

Büyükşehir'den muhteşem yaz konseri

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, Adalet Parkı’nda muhteşem bir konser düzenledi. Anadolu’ya has ezgilerin söylendiği gecede Denizli Büyükşehir Belediyesi…

Büyükşehir'den muhteşem yaz konseri
banner20
banner243

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu tarafından Adalet Parkı'nda yaz konseri düzenlendi. Müzik sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği konsere, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Koro Şefi İsmail Barkan'ın yönettiği konserde, solo ve koro türküler seslendirildi. Konserde koronun seslendirdiği birbirinden güzel türküler büyük beğeni topladı.

Başkan Zolan’dan emek verenlere teşekkür

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, güzel bir yaz akşamında Anadolu türkülerinin yaşatıldığı konsere emek veren herkese teşekkür ettiğini söyledi. Başkan Osman Zolan, “Türk Halk Müziği Koromuzun bu güzel akşamda seslendirdiği güzel türküleri dinledik. Emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Yarınımız daha güzel olsun, inşallah hep beraber bir ve beraber olalım” diye konuştu. Yaklaşık 2 saat süren konser izleyenlerden büyük alkış aldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2018, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER