banner346
banner19

Çamelili öğrenciler Vali Altıparmak'ı ziyaret etti

Çamelili öğrenciler Vali Altıparmak’ı ziyaret etti

Çamelili öğrenciler Vali Altıparmak'ı ziyaret etti

 

Çameli Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Başarı sizden Ödül Bizden” projesi kapsamında belirlenen 25 başarılı öğrenci Denizli Valisi Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti. Vali Altıparmak, öğrencilere kitap hediye etti.

PAMUKKALEHABER

Çameli Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Başarı Sizden, Ödül Bizden" projesi kapsamında, yetim, öksüz, maddi durumu yetersiz veya parçalanmış ailesi olan ancak okula ve hayata küsmeyerek derslerinde başarılı 25 öğrenci, Vali Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti.  .

Öğrencilerle tek tek tanışarak sohbet eden Vali Altıparmak, çocuklara ileride edinmek istedikleri meslekleri sordu. Çoğunluk olarak doktor ve öğretmen olmak istediklerini ifade eden öğrencilere seslenen Vali Altıparmak, ilçede okumanın hedeflenen meslek gruplarına ulaşmada bir engel olmadığını söyleyerek bu konuda örnekler verdi.Çocuklara çok kitap okumalarını ve bilgi hazinelerini her zaman genişletmeleri tavsiyesinde de bulunan Vali Ahmet Altıparmak, öğrencilere kitap hediye etti.

Çameli Kaymakamı Onur Özaydın, Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Uzun ve öğretmenlerin de hazır bulunduğu ziyaret sonrası öğrenciler, sinemaya gidip film seyretti ve öğle yemeğine katıldılar.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2017, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER