banner346
banner19

Denimder'den Zolan'a Ziyaret

denizli haber, pamukkalehaber.com, Denimder’den Zolan’a Ziyaret

Denimder'den Zolan'a Ziyaret
banner20
banner243

Denizli İmam Hatip Mezunları Derneği (DENİMDER), Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. DENİMDER Başkanı Fatih Işık, Denizli İmam Hatip Lisesi'nin kuruluşunun 50. yılı çerçevesinde etkinlikler düzenleyeceklerini anlatarak kendilerine bugüne kadar büyük destek veren Başkan Zolan'a teşekkür etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İmam Hatip Mezunları Derneği (DENİMDER) Başkanı Fatih Işık ve beraberindekileri kabul etti. DENİMDER Başkanı Fatih Işık, Denizli İmam Hatip Lisesi'nin kuruluşunun 50. yılı kapsamında bir etkinlik düzenleyeceklerini belirtti. İmam hatip liselerinin köklü eğitim kurumlarından olduğunu, bu kapsamda ilk kurulan okullardan birinin de Denizli İmam Hatip Lisesi olduğunu kaydeden DENİMDER Başkanı Işık, DENİMDER olarak etkinlikler için 50. Yıl Komisyonu kurduklarını kaydetti. Işık, "Bu zamana kadar  bize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederiz. 50. yılımızda yapacak olduğumuz etkinliklerde sizleri de aramızda görmek istiyoruz" dedi.

 

"GEÇMİŞTE YAŞAYANLARI ANMAK ÇOK GÜZEL"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, "Bu güzelliklerin yaşamasını devam ettirdiğiniz için sizlere teşekkür ederim. 50 yılı devirmek kolay değil, dile kolay yarım asır geride kalmış. Bu tür etkinliklerde geçmişi yad etmek ve geçmişte yaşayanları anmak çok güzel bir olay" diye konuştu. Etkinliklerin 100. yılının da aynı heyecana kutlanacağı temennisinde bulunan Başkan Zolan, 50 yıllık bir eğitim yuvasının Denizli'de bulunmasının guru verici olduğunu kaydederek, ziyaretlerinden ve davetlerinden dolayı DENİMDER'e teşekkür etti.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER