banner346
banner19

DENİZLİ KART VİZE YAPTIRMASI GEREKİYOR

0

 DENİZLİ KART VİZE YAPTIRMASI GEREKİYOR
banner20
banner243

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu, yaşlı, engelli ve yasal haklarından dolayı ulaşımdan ücretsiz yararlanan diğer "Denizli Kart" sahiplerinin 31 Aralık 2015 tarihine kadar kartlarını vize yaptırması gerektiği duyuruldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içi ulaşımda ücretsiz olarak kullanıma sunduğu yaşlı, engelli ve yasal haklarından dolayı ulaşımdan ücretsiz yararlanan diğer Denizli Kart sahiplerinin kartları için vize dönemi başladı. Bu kapsamda ücretsiz Denizli Kart kullanım hakkı olan 65 yaş ve üzeri ile engelli vatandaşların, ayrıca yasal haklarından dolayı otobüs ulaşımından ücretsiz yararlanan diğer Denizli Kart sahiplerinin 31 Aralık 2015 tarihine kadar kartlarını vize yaptırmaları gerektiği duyuruldu. Vize yaptıracak 65 yaş ve üzeri Denizli Kart sahiplerinin kimlik bilgilerini içeren kimlik, ehliyet gibi resmi bir belge, engelli kartı hak sahiplerinin ise geçerlilik süresi devam eden raporlarını göstererek vizelerini gerçekleştirebilecekleri açıklandı.  

 

VİZE İŞLEMLERİ NEREDE YAPILACAK?

İlgili vatandaşların vize işlemlerini Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.’ye ait; Özel İdare İşhanı kart dolum noktasından, Denizli Büyükşehir Belediyesi içerisindeki kart dolum noktasından ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali kart dolum noktasından yaptırılabilecekleri ifade edildi. 31 Aralık 2015'e kadar vizesi yaptırılmayan söz konusu Denizli Kart sahiplerinin vizesi yenilenene kadar kartlarını kullanamayacağı işaret edildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER