banner346
banner19

Denizli'de Vanlı'lar Derneği Genel Kurula Gidiyor

Denizli ‘de 2007’de kurulan Denizli Vanlı’lar Derneği daha güçlü bir yönetim için Genel Kurul kararı aldı. 2 Aralık’ta genel kurul yapacakları dile getiren Başkan İdris Can, Denizli’de yaşayan…

Denizli'de Vanlı'lar Derneği Genel Kurula Gidiyor
banner20
banner243

Denizli’de sadece Vanlılar’a değil, her kesimden her insana hizmet vermeyi görev bildiklerini dile getiren Başkan İdris Can, “Bizler bugün devletimizin ve milletimizin zor bir süreçten geçtiğini biliyoruz ve böyle bir süreçte böyle bir göreve talip olmanın da ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bizler Denizli’de yaşayan Van’lılar olarak Türk Kürt, Alevi Sünni ve siyasi görüş ayrımı yapmadan Ay yıldızlı bayrağımızın altında cennet vatan toprağımızın üstünde kardeşçe yaşamayı şeref bilmiş bir anlayışla hizmet etmeyi kendimize görev bileceğiz.” dedi.

DENİZLİ’DE 11 BİN VAN’LI YAŞIYOR
Denizli’de 11 Bin Vanlı’nın yaşadığını ifade eden Başkan İdris Can, “Biz Vanlılar olarak kapımız herkese açık. Bizler hemşerilerimize daha iyi hizmet verebilmek için genel kurul kararı aldık 2 Aralık’ta yapacağımız genel kurulumuza tüm Vanlı hemşerilerimizi davet ediyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER