banner346
banner19

Denizli'nin acı kaybı!

Denizli haber/pamukkalehaber.com/Denizli’nin acı kaybı

Denizli'nin acı kaybı!
banner20
banner243

DENİZLİ Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) Yönetim Kurulu eski başkanlarından Seyran Gıda Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Sadık Emre Çaputçu (36) vefat etti.

DEGİAD Başkanlığı görevini yürütürken iki yıl önce yumuşak doku kanseri teşhisi konulan, evli ve 1 çocuk babası Sadık Emre Çaputçu, tedavisinin devam ettiği İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde bugün sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. İlkokulu Denizli Gazi İlkokulu, orta ve lise eğitimini İzmir Amerikan Lisesi, yüksek öğrenimini ise Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümü'nde tamamlayan Çaputçu'nun ölüm haberi Denizli iş dünyasını ve yakınlarını yasa boğdu. Çaputçu'nun, yarın (pazartesi) Denizli'de toprağa verilmesi bekleniyor.

Sadık Emre Çaputçu Kimdir?

24 Eylül 1979’da Denizli’de doğdu. İlkokulu Denizli Gazi İlkokulu ve Hürriyet İlkokulu’nda okudu. Orta ve Lise öğrenimini İzmir Amerikan Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimimi Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde gerçekleştirdi. 2003 yılından bu yana aile şirketi olan Seyran Gıda San. Tic. A.Ş.’de çalışıyor. Firmanın yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda iç pazar koordinatörlüğünü yapıyor. Sivil toplum hareketleri içinde olmaya önem veren Çaputçu, 2007 yılında DEGİAD’a üye oldu. 2009’da DEGİAD yönetim kurulunda görev aldı. Çaputçu ayrıca Toplumsal Eğitim ve Gelişim Derneği’nin Denizli Sevindik biriminin kurucularından. Dernek, vatandaşlara herhangi bir ayrım gözetmeksizin sosyal hizmetler sunmaya çalışıyor. Toplumsal konular, tarih ve sosyal bilimler üzerine kitaplar okumayı seven Çaputçu, çağdaş toplumsal bilincin yayılması hususunda yapılan sivil toplum hareketlerine her zaman destek vermeye gayret gösteriyor. Evli ve bir kız evladı babası Çaputçu, iyi derecede İngilizce biliyor. Sadık Emre ÇAPUTÇU 24 Eylül 1979’da Denizli’de doğdu. İlkokulu Denizli Gazi İlkokulu ve Hürriyet İlkokulu’nda okudu. Orta ve Lise öğrenimini İzmir Amerikan Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimimi Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde gerçekleştirdi. 2003 yılından bu yana aile şirketi olan Seyran Gıda San. Tic. A.Ş.’de çalışıyor. Firmanın yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda iç pazar koordinatörlüğünü yapıyor. Sivil toplum hareketleri içinde olmaya önem veren Çaputçu, 2007 yılında DEGİAD’a üye oldu. 2009’da DEGİAD yönetim kurulunda görev aldı. Çaputçu ayrıca Toplumsal Eğitim ve Gelişim Derneği’nin Denizli Sevindik biriminin kurucularından. Dernek, vatandaşlara herhangi bir ayrım gözetmeksizin sosyal hizmetler sunmaya çalışıyor. Toplumsal konular, tarih ve sosyal bilimler üzerine kitaplar okumayı seven Çaputçu, çağdaş toplumsal bilincin yayılması hususunda yapılan sivil toplum hareketlerine her zaman destek vermeye gayret gösteriyor. Evli ve bir kız evladı babası Çaputçu, iyi derecede İngilizce biliyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14