banner304
banner19

DESKİ'DEN BİR YATIRIM DAHA!

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, 16 yıl önce içme suyu hattı döşenen Bozkurt İlçesi Hayrettin Mahallesi'nin içme suyu sorunu çözdü.

DESKİ'DEN BİR YATIRIM DAHA!
banner20
banner243

 

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü, kent genelindeki alt yapı hizmetlerini gece gündüz sürdürüyor.

 

Bu kapsamda mahalle statüsüne kavuşmadan önce, içme sularındaki yetersizlik ve şebekelerde yaşanan arızaların çok sık meydana gelmesinden ötürü sıkıntı yaşayan Bozkurt İlçesi Hayrettin Mahallesi sakinleri konuyu Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne iletti. Mahalle sakinlerinin, sularının yıllarca yetersiz ve şebekelerinde çok sık arıza yaşandığını belirtmesi üzerine konuyla ilgili kapsamlı bir çalışma başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü, 63 milimetre çapındaki içme suyu şebeke hatlarının 16 yıl önce döşendiğini ve kireçlenmeden dolayı tıkandığını, bu sebepten ötürü suyun yetersiz geldiğini tespit etti.

 

Yapılan incelemelerin ardından Hayrettin Mahallesi'ne yaklaşık olarak 1.600 metre uzunluğunda içme suyu şebekesi döşendi. Yapılan çalışmanın ardından içme suyu sorunu giderilen mahalle sakinleri Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14