banner19

Dünya Değişim Akademisi 66. Merkezini Denizli'de Açtı

"Kendini değiştir dünyan değişsin" vizyonu ile Türkiye'den dünyaya açılan kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, şimdi de dünyadaki ender doğa harikalarının yer aldığı sağlık ve turizm cenneti…

Dünya Değişim Akademisi 66. Merkezini Denizli'de Açtı
banner20
banner10

Dünya Değişim Akademisi 66. merkezini Denizli'de açtı.

Değişim bir maceradır diyen, dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunan içten ve bilgili Değişim Uzmanları, herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Hayallerinizi gerçekleştirin diyerek ünlü Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından bir de mesaj veriyorlar: "Değişim isteyen insan içindeki değişim sesini dinler ve onu takip eder. Dışarıdaki değişime karşı olan sesler onu asla durduramaz. Değişimcinin yüreği değişime daima: "Evet" der ve ona: "Hayır" dedirtmenin hiçbir yolu yoktur..." Dünya Değişim Akademisi'nin huzur, güven, bilgelik dolu atmosferini, Denizli'de de bulacaksınız!

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Denizli'de de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14