banner346
banner19

EK GÖSTERGE DEĞİŞMELİ

Pamukkalehaber / Denizli Haber / Eğitim İş Denizli

EK GÖSTERGE DEĞİŞMELİ
banner20
banner243

Eğitim-İş Denizli Şubesi üyeleri ek göstergenin yükseltilmesi taleplerini dile getirdi.

Eğitim İş Denizli Şubesi Devlet memurlarının hizmet sınıfları, görev türleri ve aylık aldıkları dereceler itibariyle belirlenmiş olan ek göstere rakamları ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi

Eğitim İş Üyelerle birlikte  Maliye önünde açıklama yapan Sendika Başkanı Kadem Özbay, ek göstergenin yükseltilmesi için başlattıkları imza kampanyasında sona gelindiğini dile getirdi. Eğitim-İş Denizli Şubesi üyeleri maliye önünde eylem yaptı. Ek göstergenin yükseltilmesi taleplerinin dile getirildiği eylemde açıklama yapan Eğitim-İş Denizli Şube Başkanı Kadem Özbay, sendika olarak, ek gösterge cetvelinin “Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Sınıfı” bölümünün yeniden düzenlenmesini ve eğitim çalışanlarının ek göstergesinin yükseltilmesini istedi.

TBMM Başkanlığı’na gönderilmek üzere başlattıkları imza kampanyasında sona geldiklerini belirten Özbay, “3600 ek gösterge talebimiz ilgili bir ay boyunca kurulumlarımızda kokart takıp imza topladık. 14 Aralıkta da mecliste grubu bulunan siyasi partilerin milletvekillerine faks çekerek taleplerimizi ilettik. Bugün eğitim emekçisi ve dostlarımızdan topladığımız binlerce imzayı TBMM Başkanlığına iletilmek üzere Genel Merkezimize göndereceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER