banner346
banner19

EMNİYETTEN KAPSAMLI OPERASYON

denizli haber / pamukkale haber / EMNİYETTEN KAPSAMLI OPERASYON

EMNİYETTEN KAPSAMLI OPERASYON
banner20
banner243

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri bir dizi operasyona imza attı.

Denizli'de 4 kişinin üzerinde  10 adet sahte 100 dolarlık banknotla yakalandı, kaçak içki ve sigara operasyonunda ise 3 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şahıslardan biri tutuklandı.

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri ilk yakalamayı durumundan şüphelenilen bir aracın durdurulmasıyla yaptı. Alkollü oldukları şüphesiyle durdurulan araçta bulunan 4 kişinin üzerlerinde ve araç içinde yapılan aramalarda esrar ve uyuşturucu hap ele geçirildi, 2 adet sahte 100 dolarlık banknot bulundu. Zanlıların 7 işyerine 8 adet sahte 100 dolarlık banknot verdiği tespit edilen zanlılar mahkemeye sevk edildi. Zanlılardan biri tutuklandı, üçü tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

KAÇAK İÇKİ VE SİGARA OPERASYONU

 Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri bir başka operasyonda ise çok miktarda kaçak içki ve sigara ele geçirdi. İşyerlerine yönelik düzenlenen operasyonlarda 110 paket kaçak sigara 15 paket pipo tütünü, 2 bin 300 adet puro, 230 adet cinsel içerikli ürün, 2 bin 200 adet sigara sarma kağıdı ve 50 şişe kaçak içkiye el kondu. Operasyonlarda gözaltına alınan 3 zanlı hakkında Kaçakçılık Kanunu’na muhalefet suçlamasıyla işlem başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER