banner346
banner19

Evlilik Okulu Son Mezunlarını Verdi

denizli haber, pamukkalehaber.com, Evlilik Okulu Son Mezunlarını Verdi

Evlilik Okulu Son Mezunlarını Verdi
banner20
banner243

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan "Ailemi Seviyorum Projesi" kapsamında yer alan Evlilik Okulu, 2015 yılının son mezunlarını verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Ailemi Seviyorum Projesi" kapsamında düzenlenen Evlilik Okulu'nda 25. dönem kursu tamamladı. 2015 yılının son Evlilik Okulu'na katılan kursiyerler için Kent Konseyi binasında sertifika töreni düzenlendi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci'nin katıldığı törende, kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi. Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, burada yaptığı konuşmada kursa katılanlara teşekkür ederek, "Sizleri cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum" dedi. Evliliğin hayatın en önemli kararı olduğuna işaret eden Değirmenci, "Ticaret yaparken bile birkaç yere danışıyoruz. Böylesine önemli bir kararda da bu eğitim oldukça önem arz ediyor. Evlilik sürecinde yaşanan sıkıntılar, evliliğin ilk yılları oldukça önemli. Karşılaşılacak problemlerle başa çıkabilme konusunda bilimsel olarak eğitim alıyorsunuz" dedi.

 

YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

Değirmenci, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Gönül ister ki hiç problem olmasın ancak insan faktörünün olduğu yerde böyle bir şey mümkün değil. İki insan karşılıklı olarak birbirlerine değer veriyorsa sorunları aşmakta bir o kadar kolay olacaktır." Bugüne kadar yüzlerce çiftin bu eğitime katıldığını, Evlilik Okulu'nun bundan sonra da devam edeceğini kaydeden Değirmenci, "Çünkü bizim için aile kavramı çok önemli ve oldukça değerli" dedi. Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, konuşmanın ardından kursa katılanlara sertifikalarını verdi. 2015 yılının son mezunlarını veren Evlilik Okulu'nun yeni dönem kayıtlarına da başladığı belirtildi. 

 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER